alanes

Hakkımızda

Es vermeye alan aç

Akburun’daki alanımızda bugüne kadar dostlarımız ve birlikte ördüğümüz dayanışma ağlarımızla ve gönüllülük esasıyla ülkenin pek çok şehrinden pek çok faaliyete ve buluşmaya ev sahipliği yaptık. Bir aradalığın gücüyle gün geçtikçe genişleyen eyleme alanlarımız sayesinde ve dostlarımızın cesaretlendirmesi ile kendi kaynaklarımızı yaratıp sürdürülebilirliğimizi güçlendirmek istedik. Alanımızın iyileştirmesini sağlayıp misafirlerimizle birlikte nefes alacağımız “ES” verebileceğimiz bir alana dönüştürdük.


Şimdilerde hala alan hazırlıklarının devam etmesi, ufak tefek eksiklerinin giderilmesi için çalışmaların sürüyor olmsı ile birlikte bir yandan da siz misafirlerimize açık hale gelmiş durumda.
Berrak bir denizi olan, tatlı bir koy yanında, zeytin bahçesinin içinde olan alanımıza kendi çadırınızla gelebilir ya da bizim sağladığımız çadırlarda konaklayabilirsiniz.
Ortak mutfak, çadır, çadırlarda yatak/yastık/çarşaf, ortak duş/tuvalet, ortak alanlarda elektrik , wi-fi mevcut.

Gündüzleri deniz manzarasına, geceleri gökyüzünde yıldızlara keyiflere daldığımız ve pek çok anı biriktirdiğimiz iki de seyir terasımız var. Şimdi ise sizlerle birlikte neşeli anlar paylaşmak ve yeni anılar biriktirmek için sabırsızlanıyoruz.

Scroll to Top